X
تبلیغات
زولا
فروش کارتون های قدیمی و تجارت الکترونیک
فروش کارتون های قدیمی

هر هفته با ده عنوان نایاب از کارتون های دهه 60 و 70 


تمامی کارتون های قدیمی در سایت موجود نمی باشد برای

خرید کارتونهای نایاب می توانید تماس بگیرید 

مشاوره و خرید تلفنی 


09100 688 001 

09100 688 002 


به روز شده تا اسفند ماه 1394

هر هفته با ده عنوان نایاب از کارتون های دهه 60 و 70 

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 26 اسفند‌ماه سال 1387

 

  

قابل پخش در کامپیوتر و DVD پلیرهای خانگی  

 


به جرئت می توان گفت ،ماجرا های تن تن و میلو ، پر طرفدار ترین داستان های کمیک استریپ (فکاهی مصور) در طول تاریخ به حساب می آیند. این ماجراها که زاده ی قلم و نقاشی های ژرژ رمی (هرژه) می باشند ، در طی سالهای مختلف قرن بیست و بیست و یک ، میلیون ها کودک ، جوان و بزرگ سال را در گوشه و کنار جهان به خود مشغول کرده اند. قهرمان اصلی داستان ها ، تن تن ، خبرنگاریست زیرک و ماجراجو که با کمک سگ وفادار خود ، میلو ، از هیچ خطری برای کشف حقیقت و به کرسی نشاندن آن نمی هراسد. به گوشه و کنار دنیا مسافرت می کند ، در مسائل پیچیده و مشکوک کنجکاوی می کند و همیشه از تمام این مشکلات سربلند بیرون می آید   


آنچه که تن تن را از تمام قهرمان های کمیک استریپ دیگر متمایز می کند چیزی نیست جز بی نیازی او به نیرو های ماورالطبیعه ، ویژگی های بدنی یا ظاهری خاص. تن تن نه مانند هری پاتر عصای جادو در دست دارد ، نه مانند سوپر من زنان را شیفته ی خود می کند و نه همچون مرد عنکبوتی ، تار می تند. آنچه تن تن را ( با قدی متوسط و ظاهری ساده) در مواجهه با مشکلات پیروز می گرداند ، تکیه بر هوش ، ذکاوت ، کمک گرفتن از دوستان و طرفداری از حقیقت است. و تمام این ها ، راز محبوبیت تن تن نزد میلیون ها انسان و بالاخص کودکان محسوب می شود.

هرژه طی سال های متمادی اقدام به نوشتن و طراحی بالغ بر 23 عنوان کتاب از سری ماجراهای تن تن نمود. به علاوه ، وی خالق چندین کاراکتر کمیک استریپ دیگر نیز می باشد که البته هیچ کدام آنها شهرت و مقبولیت تن تن را پیدا ننموده اند.  


 

 

 


این کتاب ها که هر کدام شامل یک ماجرا و برخی به صورت دنباله دار می باشند ، در 62 صفحه ی رنگی تهیه گشته اند و توسط ناشران مختلف به نمایندگی از انتشارات کاسترمان بلژیک (و یا بدون اجازه!) در گوشه و کنار دنیا چاپ شده اند. شاید بتوان گفت کتاب های تن تن ، تنها کتبی هستند که به تمام زبان های زنده (و حتی غیر زنده!) ی دنیا ترجمه و چاپ شده اند.
تا کنون ده ها مجموعه ی فیلم ، انیمیشن و بازی کامپیوتری بر اساس ماجراهای تن تن ساخته شده اند. ده ها کتاب در نقد و تفسیر این داستان ها نوشته شده است ، ژنرال دوگول خود را با تن تن مقایسه می نمود ، سارتر تن تن را فقط برای افسران نازی مناسب می شمارد و ... تمامی این ها بیانگر تاثیر غیرقابل انکار این شخصیت مصور بر دنیای معاصر ما ست. و ایرانیان نیز از این دنیای معاصر مستثنی نمی شوند! هزاران و بلکه میلیون ها ایرانی ، حداقل در گوشه ای از خاطرات خود لذت "تن تن خواندن" را به یاد دارند. و بسیاری از حد یک تن تن خوان معمولی پا را فرا تر گذاشته و آن را به بخشی جدانشدنی از زندگی خود بدل نموده اند.

 

نام محصول: ماجراهای تن تن  


قیمت: 5800تومان    


تعداد: ۴ DVD     کارتون تن تن , فروش کارتون تن تن , خرید اینترنتی کارتون تن تن
طبقه بندی:
ارسال توسط عباس محقق نژاد
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
امکانات جانبی


پاکی ها

گالری عکس

اس ام اس